O nás

S motory Briggs & Stratton jsme ve styku dennodenně už více než 20 let. Víme o nich všechno. A jsme také jediná firma v ČR s pověřením zajišťovat kompletní poradenský servis včetně dodávek motorů pro malé a střední výrobce.

Jádrem našeho podnikání je velkoobchodní a maloobchodní prodej kompletního sortimentu značky Briggs & Stratton, který tvoří servisní motory, elektrocentrály, benzinové a elektrické tlakové myčky a benzinová vodní čerpadla. Sortiment strojů jako celků (přenosné elektrocentrály, benzinové a elektrické myčky a benzinová vodní čerpadla) tvoří samostatnou divizi označovanou jako Briggs & Stratton Power Products (BSPP). V naší nabídce nechybí samozřejmě ani veškeré náhradní díly.

Drtivou většinu motorů a frekventovaných dílů máme skladem a ještě v den objednání je zasíláme na vaši adresu. Své zboží tak máte v rukou převážně už následující pracovní den. Můžete si ho ale také vyzvednout osobně na naší centrále ve Velichově u Karlových Varů.

Prodejem to u nás ale nekončí. Svým zákazníkům poskytujeme také profesionální záruční i pozáruční servis a poradenské služby. Nosíte-li v hlavě zajímavý nápad, jak využít spalovací motor např. při výrobě nového stroje, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Motory a příslušenství vám naceníme za speciální OEM ceny. Zajistíme také případnou prezentaci vašeho výrobku v rámci Evropského regionu, kde vám rádi pomůžeme najít nové trhy.

Poradíme si ale naopak i se staršími výrobky. Porouchal se vám stávající motor, nebo již jednoduše dosloužil? Ochotně vám uděláme kalkulaci opravy motorů, nebo vám pomůžeme s náhradou stávajícího motoru (i jiné značky) novým motorem Briggs & Stratton, a to včetně odborné realizace opravy.

Naše firma má jako jediná v ČR od společnosti Briggs&Stratton pověření zajišťovat kompletní poradenský servis včetně dodávek motorů pro malé a střední výrobce v České republice.